Contact – KJ Center

Echipa KJ Center caută membrii noi. Misiunea noastră este să facem mai cunoscută cultura culinară Coreeană si Japoneză în Romania. Deocamdată suntem o echipă mică dar suntem în creştere continuă. Căutăm oameni serioşi care vor să lucreze cu noi pentru o lungă durată .

Lucrator Comercial Magazin (Disponibil)

Oraş de lucru: Bucureşti

Nivel de studii: liceu

Tip Job : Part Time

Salariu net: nespecificat

Candidatul ideal:

  • Sa fie capabil sa mentina locul de munca curat si organizat
  • Sa detina abilitati de comunicare
  • Sa fie Responsabil de zi
  • Sa fie capabil/a sa urmeze instructiunile managerului
  • Sa aiba o cunostinta minima in bucataria Japoneza si Coreeana
  • Sa cunoasca limba engleza
  • Sa aiba cunostinte minime in calculator
  • Sa fie determinat si sa isi doreasca sa apartina echipei KJ Center

Descrierea jobului

  • Primirea marfii, receptionare
  • Aranjarea produselor in rafturi
  • Sa mentina curatenie in magazin
  • Sa ofere solutii prin identificarea necesitatilor
  • Folosirea casei de marcat
  • Asistarea clientiilor
  • La acestea se adauga altele la cererea managerului

Locatia Jobului:

  • (KJ Center 2 ) Ion Ghica, nr.3, sector 3
  • (KJ Center 1) Banu Manta nr.12, sector 1

Click KJ Center 2KJ Center 1 pentru a vedea pe harta

Asistent Gestionar depozit (Indisponibil)

Tip Job : Full Time/Part Time

  • Sa cunoasca limba Engleza pentru un nivel mediu
  • Sa aiba cunostinte in Excel
  • Sa cunoasca produsele KJ Center
  • Sa fie deschis/a sa invete lucruri noi
  • Sa se asigure ca are un depozit organizat (receptie, concept, organizare pe categorii, etc)
  • Sa fie punctual/a, persoana serioasa.
  • Sa isi doreasca o dezvoltare personala

Descrierea jobului:

  •  Gestionarea si mentinerea unui depozit curat si aranjat
  • Sa asigure un Management corect al Stocurilor
  • Determinat/a sa faca munca fizica (mutarea cutiilor cu marfa)
  • Pregatirea marfii pentru cele doua magazine curente.
  • Pregatirea si lipirea etichetelor pentru marfa
  • Sa ofere solutii prin identificarea nevoilor fiecarui magazin (KJ 1, KJ 2)
  • Sa efectueze receptia pentru marfă

Bucuresti, Calea Giulesti, 121B – Reprezentanta Suzuki

Click aici pentru a vedea pe harta

Operator comenzi online (Indisponibil)

  • Sa cunoasca limba Engleza pentru nivel mediu
  • Sa aiba cunostinte in Excel/ calculator
  • Sa se asigure ca are un spatiu de lucru ordonat  (sa aranjeze cutiile/ sorteze.. etc.)
  • Sa  isi doreasca o dezvoltare personala

  • Printarea comenzilor si a pregatirii acestora
  • Rezolvarea poroblemelor prin comunicarea cu clientii
  • Impachetarea coletelor si printarea de etichete cu awb
  • Munca fizica (mutarea coletelor si a marfii)
  • Aranjat produse pe raft/ lipire de etichete

Click aici pentru a vedea pe harta.

Daca va intereseaza unul dintre aceste posturi va rugam se ne trimiteti CV-ul prin mail pe angajare.kjcenter@gmail.com cu numele intreg / titlul postului la care vreti sa aplicati.

In cazul in care noi evaluam CV-ul si consideram ca sunteti potrivit/a pentru acest post, noi va vom contacta telefonic pentru un interviu.